Новини ДрогобичаПонад тисяча ув’язнених отримали одяг та постіль. Уся громада Дрогобича і Трускавця відгукнулась на заклик міського голови проявити людяність.

Внаслідок сильних снігопадів у березні цього року у Дрогобицькій виправній колонії зруйнувалась котельня, яка забезпечувала теплом усі приміщення. Цьогорічна весна не надто поспішала до нашого краю, отже люди повинні були подбати про себе самі. А як же мали подбати про себе засуджені, коли залишилися наодинці з холодними стінами своєї тимчасової домівки? Тож міська влада інтенсивно розпочала пошук небайдужих людей. Міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський звернувся до громадськості, підприємців, а також санаторних закладів Дрогобича і Трускавця допомогти потерпілим теплим одягом та постільною білизною.

Збір такої допомоги тривав більше двох місяців, і сподівання були виправдані. Швидко відгукнулися представники мережі магазинів «Планета Секонд-Хенду» та мережі магазинів «Шара». Вони надали для потерпілих теплий одяг, який було негайно передано до ДВК № 40. Окрім того, на звернення міського голови відреагували провідні санаторії м.Трускавця – «Карпати», який очолює Лев Грицак та ТзОВ «Трускавецьінвест». Вони організували збір постільної білизни та доставили її до колонії. За цей період було також налагоджено роботу із санаторієм «Шахтар» (головний лікар – Юрій Остапчук), який передав дуже очікувані для засуджених теплі ковдри, подушки та 40 комплектів постільної білизни.

«Ми щиро вдячні керівникам закладів та усім людям, які долучилися до цієї справи. Адже трапляються випадки, коли не тільки влада може вирішити проблему. А, згуртувавши зусилля, люди теж здатні допомогти одне одному. І цього разу ми відчули підтримку», — зазначив Олексій Радзієвський.

Тим часом, начальник Дрогобицької виправної колонії Вадим Кутовой подякував міському голові за ініціативу та опіку над цією акцією: «Приємно бачити, що у такий нелегкий час люди знаходять можливість допомогти іншим. Дякуємо міському голові, який звернувся до меценатів від свого імені». Крім того, начальник колонії нагадав, що в вересні планують завершити спорудження нової котельні. Тому новий опалювальний сезон ДВК №40 зустріне оптимістично.

Жанна ГАРМИЧ