В середу, 14 червня, Дрогобицька громада зустріне тіло загиблого Героя, 42-річного мешканця села Болехівці Романа Стасика

Роман Стасик народився 24 жовтня 1981 року. Проживав у селі Болехівці. Закінчив Болехівську неповну середню школу, пізніше Стрийське ПТУ. Працював у КП «Дрогобичводоканал». Був хорошим спеціалістом та сумлінним працівником, повідомляє ДНК.

В лютому 2023 року Романа мобілізували в ЗСУ, з кінця квітня він проходив службу під Мар’їнкою, Авдіївкою та Бахмутом, де виконував завдання парамедика.

На жаль, під час евакуації пораненого побратима з поля бою під Хромовим, Роман загинув, потрапивши під ворожі мінометні обстріли. Вдома в захисника залишилися батько, мати та брат з сім’єю.

В середу, 14 червня, тіло загиблого воїна привезуть до рідної Дрогобицької громади.

Зустріч траурного конвою запланована об 11:00 на Перехресті Героїв. Звідти домовину з тілом повезуть до рідного дому загиблого в с.Болехівці, вул. І.Франка, 1, де пройде парастас.

Прощання з загиблим Героєм розпочнуть о 14:00 з рідного дому та продовжать чин похорону в церкві Воскресіння Господнього в селі Болехівці.

Поховають Героя на кладовищі в селі Болехівці.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!