комунальні службиУ зв’язку зі снігопадом, який завчасно прогнозували синоптики, у понеділок, 27 листопада, зранку комунальні служби приступили до прибирання вулиць міста

Як повідомляє ДНК з посиланням на заступника директора КП «Комбінат міського господарства» Володимира Красуляка, з самого ранку працівники КП «КМГ» розчищають пішохідні доріжки. Оскільки температура повітря коливається в межах 0 градусів Цельсія, а сніг, який випадає, не перетворюється в ожеледицю, то станом на 11:00 спецтехніку, яка посипає дороги снігом не залучали, однак до погіршення погодних умов та ожеледиці техніка готова.

Про це посадовець повідомив в ході понеділкової наради міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради.

Також Володимир Красуляк повідомив, що у КП «Комбінат міського господарства», до роботи в зимовий період 2017-2018рр. підготовлено вісім одиниць спецтехніки: 2 грейдери, 2 поливо-мийні машини, 2 піскорозкидувачі та 2 екскаватори. А також заготовлено 144,67 тонн солі, з яких: 69 тонн — закуплені Департаментом міського господарства, 70 тонн — КП «Комбінат міського господарства», 5,67 тонн — залишок з минулого сезону.

Окрім цього, до зимового періоду заготовлено 565,16 кубічних метрів піску, з яких: 106 куб. м закуплено Департаментом міського господарства, 183 куб. м — КП «КМГ» та 276, 16 куб. м — залишок з минулого сезону.