КарпатиЛьвівські «Карпати» програли суд у Спортивному арбітражі в Лозанні, де розглядалася справа про спір між клубом і екс-гравцем Володимиром Гудимою

Про це повідомляє ДНК з посиланням на «UA-Football».

CAS визнав законним рішення Палати вирішення суперечок ФФУ, яка розглядала конфліктну ситуацією з львівським клубом і його колишнім гравцем. Фактично рішення Міжнародного арбітражу збільшує шанси футболіста отримати борг в 74 000 доларів.

Також CAS зобов’язав «Карпати» відшкодувати суму всіх судових витрат по справі.

«Рішення Лозанський суду фактично розбиває позицію «Карпат», які з весни перевели справу в площину цивільних судів і на основі рішення Франківського райсуду Львова вимагали від Палати вирішення суперечок ФФУ переглянути раніше прийняте рішення стягнути з клубу зарплатний борг перед Володимиром Гудимою», – заявив представник футболіста Андрій Руденко.

Нагадаємо, Володимир Гудима виступав за різні команди «Карпат» з 2007 до 2014 року. У травні «Карпати» прийняли рішення звернутися до Лозанни, будучи незадоволеними рішеннями ФФУ в їх справі проти Гудими, яка постановила виплатити гравцеві гроші за контрактом.