Ді Капріо зіграє С.БандеруВідомий Український режисер запросив знаменитість на головну роль у новому історичному фільмі про УПА.

Після приголомшливого успіху голлівудського актора у стрічці «Великий Гетсбі», де майстерність перевтілення

Леонардо Ді Капріо відзначив увесь світовий кінематограф, на актора посипалися нові пропозиції.

Зокрема, кінокомпанія “Warner Вrоthers”, яка купила права на екранізацію сценарію фільму «Распутін», запросила Ді Капріо на головну роль не лише через зовнішню схожість актора із цією містичною постаттю, але й тому, що Ді Капріо прискіпливо вивчає своїх історичних персонажів. Тож слідом надійшла пропозиція і від українського режисера Олеся Янчука, відомого постановника історичних фільмів про ОУН-УПА й епохальної стрічки «Голод-33».

Кажуть, що голлівудського актора надзвичайно зацікавила непроста доля Степана Бандери і героїка тієї епохи. Саме тому, мовляв, він уже дав попередню згоду взятися за нову роль.

Інформацію про назву фільму, зірковий склад, бюджет стрічки та терміни виходу в прокат наразі тримають у таємниці. Як і суму гонорару, погоджену з актором. Утім, як стало відомо, Леонардо погодився зіграти цю роль і з певних патріотичних почуттів. Адже його прабабуся Олена Смирнова, як недавно з’ясувалося, походила з єврейської родини, яка мешкала в Україні.

І хоча в творчому доробку режисера вже є фільм про С. Бандеру «Атентат. Осіннє вбивство у Мюнхені», відзнятий ще у 1995 році, митець вирішив розповісти про цю постать у новому ракурсі — не лише як про національного героя, але й як про людину з її душевними переживаннями.

Тому нова стрічка про Степана Бандеру матиме виразну любовно-романтичну канву.

Режисер переконаний, що саме Ді Капріо зможе передати всю складність почуттів і душевних переживань легендарного Степана Бандери.

Відомо, що зйомки стрічки відбуватимуться на батьківщині героя в Старому Угринові на Львівщині, а також у Кракові, Варшаві, Римі та Мюнхені, — містах, які тісно пов’язані з постаттю провідника УПА.