плітки ДрогобичаВпродовж цілого дня середи, 11 жовтня, Дрогобичем ширилися чутки про загибель 26-річного чоловіка внаслідок падіння цеглини з будинку № 7, що на вулиці Ковальській, 7

На цьому місці хтось поклав дві червоні квітки, нібито символ вшанування пам’яті «трагічно загиблого чоловіка».

За інформацією відділу з надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, у понеділок, 10 жовтня, близько 18:00-19:00 з зазначеного будинку справді впала цеглина.

«На місце інциденту одразу прибули працівники відділу надзвичайних ситуацій та поліція, які першочергово відгородили межі потенційно небезпечної території червоною стрічкою, а працівники муніципальної варти скеровували рух потоку людей у іншому напрямку. Ні пораненого, ні тіла мертвої людини, ні слідів крові на місці падіння виявлено не було», – зазначають надзвичайники.

Більше того, додають посадовці відділу з надзвичайних ситуацій, вони особисто звертались у відділ охорони здоров’я, відділ поліції та морг із запитом про надходження виклику у вказані години доби, однак усі служби одноголосно відповіли, що ні викликів, ні постраждалих до них у цей час по цьому випадку не надходило.

Отже, ніякої людини під час падіння цеглини на місці інциденту не було і постраждалих немає, – повідомляє ДНК з посиланням на прес-службу міськвиконкому.