ОДПІ СтебникаЯк поінформували нас стебницькі підприємці, вчора, 4 березня, у Стебнику проводився рейд на виявлення порушників з продажу підакцизних товарів

Рейд проводять працівники Дрогобицької ОДПІ за скаргою представників стебницької влади.

І знову влада Стебника стає на старі граблі. Домогтися збільшення надходжень до бюджету – це похвально, але чому б це не зробити шляхом зустрічей з підприємцями, чому б не спробувати їх переконати в тому, що тільки спільна відповідальність за долю рідного міста дасть позитивний ефект? До речі, ще перед місцевими виборами 2015 року громадська організація «Воля громади» піднімала це питання і роз`яснювала, наскільки важливо є підтримувати добрі стосунки між владою та бізнесом. Адже співпрацею можна досягнути набагато більшого, ніж силовими методами, скаргами, перевірками, тиском на підприємців.

Кляуза на стебницьких підприємців, написана офіційними посадовими особами Стебника свідчить, що, на жаль, попри намагання збільшити надходження коштів в казну міста стебницька влада пішла не тим шляхом. Перевірки та тиск викликатимуть протидію і відіб`ють бажання співпрацювати з такою владою. Невже в стебницькій мерії це не усвідомлюють?