МастерШеф. ПрофесіоналиІгорю Попелю 60 років і він найстарший учасник ІІ сезону шоу «МастерШеф. Професіонали»

Більшу частину життя чоловік займався одним видом бізнесу – керував продуктовими магазинами. А у вересні 2018 року

відкрив у Бориславі ресторан, і вже за рік став шеф-кухарем. В інтерв’ю Ігор Попель поділився секретами свого успіху.

– Я вкладав у себе гроші – їздив на кулінарні майстер-класи до Києва, потім вступив в Асоціацію шеф-кухарів, закінчив кулінарну академію. І через знайомих на мене вийшли кастинг-менеджери «МастерШеф.Професіонали» і запропонували взяти участь у шоу. Я вирішив спробувати,- ділиться з Galnet пан Ігор.

Спершу чоловік пройшов кастинг у Львові.

– Я приготував складну страву за технологією су-від (прим.автора — коли продукти у вакуумній упаковці ставлять на водяну баню і готують при певній температурі визначений час). У мене було філе качки у вакуумній упаковці, яке після приготування я подавав з персиковим гелем і кизиловим соусом. Для презентації збирав квіти у себе на подвір’ї. Влітку я вирощую розмарин, чебрець, лаванду – те, чого немає у нас в регіоні і що не завжди купиш у львівських супермаркетах. І з цією стравою я потрапив у сотню найкращих кухарів України.

Наступним етапом було випробування у Києві, де потрібно було підтвердити своє вміння готувати.

– Там готував страву, яку назвав «Яябика». Усі перепитували: «Як-як?». Це бичачі яйця. Я не знав, як відреагують на цю страву. Але судді сказали «Вау». Ектор (прим. автора – Ектор Хіменес-Браво – канадський і український шеф-кухар, постійний суддя проєкту «МайстерШеф») говорив, що ніхто за 10 років не здогадався зробити таку легку страву.

Шоу триватиме близько 3 місяців. Переможець отримає грошову винагороду і безкоштовне навчання у найбільшій у світі школі готельного сервісу і кулінарії «Le Cordon Bleu».