Автомобіль у подарунокДля СДЮСШОР «Медик» придбали новий автомобіль і тепер дітям — вихованцям школи буде ще безпечніше рухатися автодорогами поза містом

Автомобіль марки «Renault» придбали за кошти місцевого та

державного бюджетів. Загальна вартість автомобіля — 390 тисяч гривень. Близько 100 тисяч гривень виділили з місцевого бюджету, близько 290 тисяч гривень виділили з державного бюджету.

Передаючи автомобіль школі, міський голова Дрогобича Тарас Кучма привітав дітвору з тим, що спільними зусиллями Дрогобицької міської ради та депутата Верховної ради України восьмого скликання Богдана Матківського, вдалося забезпечити потреби школи.

Автомобіль у подарунок

«Цей автомобіль — в першу чергу ваша безпека. Звісно, що у місті є багато проблем, куди потрібно скерувати бюджетні кошти. Але діти — святе. І тут ми не можемо економити. Дякую вам, діти, за те, що ви не обрали підвали чи шкідливі звички, а обрали спорт і показуєте хороші результати на змаганнях. Також дякую викладачам та дирекції школи за те, що інвестуєте у наше майбутнє», — привітав колектив СДЮСШОР «Медик» Тарас Кучма.
Діти та директор школи Павло Попович також подякували міському голові та Дрогобицькій міській раді за сприяння і підтримку і вручили Тарасу Кучмі аксесуари, необхідні для заняття велоспортом. Відтак закликали міського голову у вільний час долучатися до велозаїздів, які організовує школа.

Крім того, що авто виконуватиме функцію супроводу дітей, буде змога транспортувати речі спортсменів та необхідний спортінвентар, — зазначив директор школи Павло Попович.