вибори 2014Даний допис — аналіз почутого з вуст самих кандидатів у народні депутати під час зустрічей-дискусій

Оскільки ГО «Дрогобицький майдан» безпосередньо дотична до політичного аспекту життя Дрогобича, то члени громадської організації просто не могли не залишити без уваги прийдешні вибори до Верховної Ради, а точніше кандидатів у народні депутати України по виборчому округу №121. Серед тих, хто таки відвідав дані зустрічі-дискусії були Михайло Задорожний, Сергій Розора, Богдан Матківський, Михайло Коваль й Ігор Курус, а також представник від Романа Ілика.

А тепер коротко про враження від зустрічей з кожним кандидатом в народні депутати. Від дискусії з паном Розорою і паном Задорожним лишився доволі «гіркий осад». А все через те, що пан Задорожний ніяк не може помітити корупцію у Дрогобицькій міській раді, а пан Розора не тільки зумів принизити кожного присутнього на зустрічі, а й відкрито облив брудом хлопців, які повернулися з АТО. Сергій Петрович зовсім не хотів слухати чиїсь думки і висновки, зроблені на основі його передвиборної програми, перебивав весь час виступаючих і відверто хамив усім.

Від зустрічі ж з Михайлом Ковалем, навпаки, лишилися лише позитивні враження, адже кандидат у народні депутати не просто зумів у широкому плані розповісти про шляхи вирішення поставлених задач, а й цілком обгрунтовано пояснював кожен проблемний пункт Дрогобича і района, незважаючи на те, що він є так званим «парашутистом». Більше того, серед усіх програм кандидатів у народні депутати, програма пана Коваля найповніше відображала не тільки вектори розвитку Дрогобича і району, а й була спрямована на загальну політику держави.

Програма Богдана Матківського, на превеликий жаль, у порівнянні з іншими, виявилася найгіршою. Але, як пояснив сам кандидат, це все спричинено тим, що його програма спрямована не лише на 121 округ, а взагалі на всю країну, при чому саме в економічному плані. Проте, пан Матківський ніяким особливим чином не аспектував увагу саме на місцевих проблемах, він мислив більш масштабно і абстрактно.

Ігор Курус у свою чергу, незважаючи на те, що сам проживає у Києві, запропонував альтернативу: створити територіальну громаду, у яку входитиме один представник з кожного населеного пункту, аби безпосередньо намагатися вирішити місцеві проблеми. Щодо ж економічних питань, то кандидат у народні депутати виступив у підтримку вітчизняних підприємств і сказав про можливе представництво дрогобицьких підприємців у Києві. Також доволі цікавим є його законопроект «Про вотум недовіри посадовим особам».

На жаль, змоги поспілкуватися безпосередньо з діючим народним депутатом, а тепер кандидатом у народні депутати, Романом Іликом не вдалося. Через щільний графік замість нього на зустріч прийшов його представник.

І, наостанок, хотілося б наголосити: ГО «Дрогобицький майдан» НЕ ПІДТРИМУЄ ЖОДНОГО КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ЯК ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДРОГОБИЧА І В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МОЖЕ АГІТУВАТИ ВАС ГОЛОСУВАТИ ЗА ТОГО ЧИ ІНШОГО. Даний допис — аналіз почутого з вуст самих кандидатів у народні депутати під час зустрічей-дискусій.