З 26 по 30 квітня ц.р. в м. Києві проводився чемпіонат України серед юнаків та дівчат і відкриті Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці
Чемпіонат України (2005 – 06 і 2007 – 08 роки народження), відкриті Всеукраїнські змагання (1999 – 2002 і 2003 – 2004 роки народження) зі стрибків на акробатичній доріжці з участю спортсменів з Азербайджану та Білорусії. Загальна кількість спортсменів – 231 особа.
Попередні змаганнях розпочали старші акробати і наші Віталій Войтів та Михайло Лесишин добре виконали найскладніші вправи і зайняли перше та третє місця. За ними, в наступній віковій категорії, впевнено виступили Аліна Мисишин (2 місце) та Олег Мазурик (І місце).
Молодші акробати вирішили не відставати від старших також показали гарне виконання своїх вправ і також увійшли у фінал : Євгенія Жгута — І місце та Максим Строган – І місце, Остап Михалевич – 5 місце, Ольга Котик – 8 місце.
У фінальній частині змагань старші акробати виборювали медалі з багатоборства і з окремих вправ, а молодші – тільки з багатоборства.
У результаті змагань наші спортсмени добились таких результатів:
М. Лесишин – ІІ м. з багатоборства і ІІІ м. в другій вправі; В. Войтів – І м. в першій вправі;
А. Мисишин – І м. в другій вправі; О. Мазурик – ІІ м. в багатоборстві і І м. в першій вправі;
Є. Жгута — І м., О. Михалевич – 2 м., О. Котик – 7 м. в багатоборстві.
Решту нашим юним спортсменам не вистарчило змагального досвіду і вони не показали результат, на який були готові і технічно і фізично.
Перед нагородженням організатори змагань запропонували тільки нашим акробатам показовий виступ з виконанням найскладнішого елементу – потрійного сальто. Першим попробував виконати потрійне сальто Олег Мазурик, але допустив невелику помилку під час приземлення. Другим здійснив дуже вдалу спробу (вперше в житті) Михайло Лесишин, а Віталій Войтів завершив складну вправу з восьми елементів гарним потрійним сальто ( він єдиний акробат, який виконував цю вправу в змагальній програмі).
Наші акробати були нагороджені довготривалими бурхливими оплесками. Таких показових виступів на змаганнях не проводилося і, можливо, вони стануть доброю традицією, яка надає можливість акробатам, завдяки високому емоційному піднесенню, виконати складні елементи і, згодом, включати їх в змагальну програму.
То про яких спортсменів ідеться? «Покорили»? Українською має бути інакше, бо це з мови тих, хто вам, мабуть, сплачує за послуги. Та й українські акробати всеж не японські чи угорські — тільки там постпозиція. В нас на батьківщині (навряд чи це ваша) завжди ім’я — перед прізвищем.. Хазяї прокололися:найсуттєвішого не навчили. Сперше — мова… Надалі щеб вам збагнути, що таке інформація, засоби інформування тощо… А найкраще — до професора Олександра Фільца, він справді таких синдромів позбавляє.
Дуже багато букф, а ми ще і читати не вміємо, тому будьте лаконічнішими на майбутнє )
Та скільки вам відповідати ми не засіб інформації ми дайджест, чи як ви там казали. Відтелепайтесь від нас і не заходьте до нас на сторінки, уфуф …
Так нема ні сторінок,ані розуму… «Буквів» нема, «відмінок» також, тепер уже й «дайджест» зник — лише злодюжки лишились…
Йой та вас тролять )