дрогобицька прокуратураНегативного суспільного резонансу набув факт затримання 28.03.2017 р. працівниками відділу досудового розслідування кримінальних правопорушень

Правопорушення були вчинені прокурорами та працівниками органів прокуратури слідчого управління Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України, прокурора Львівської місцевої прокуратури №1 Львівської області.

У ході досудового розслідування встановлено, що останній, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, 20.03.2017 р. перебуваючи в своєму робочому кабінеті вимагав від обвинуваченої 12 тис. грн. за сприяння в призначенні їй судом мінімальної міри покарання за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України у вигляді штрафу, в розмірі 850 грн.

Цей та інші подібні факти завдають нищівної шкоди авторитету органів прокуратури України, руйнують довіру громадян до правоохоронної системи як такої.

Тому звертаємось до мешканців Дрогобиччини, міст Трускавця та Борислава із проханням при наявності достовірної інформації щодо протиправних корупційних дій працівників Дрогобицької місцевої прокуратури та її відділів невідкладно повідомляти про це керівництво місцевої прокуратури (телефон чергового прокуратури (067) 589-77-41), прокуратури Львівської області (телефон «гарячої лінії» – (032) 235-83-80), чи Генеральну прокуратуру України (телефон «гарячої лінії» (044) 200-76-24).

Керівництво Дрогобицької місцевої прокуратури