дрогобиччина хокейДрогобичани єдині в області, хто вже втретє організовують це проведення чемпіонату з хокею

По при відсутність постійного фінансування, та належних умов для заняття спортом затяті любителі хокею вперто займаються ним залучаючи до цього виду спорту нові і молоді обличчя.

150 кілометрів відстані долають дрогобицькі хокеїсти щотижня задля того щоб повправлятись у грі в хокей на професійній льодовій арені.

Через відсутність льодового палацу на Дрогобиччині вони змушені їздити до Новояворівська, однак віддаленість льодового поля та затратність цього виду спорту не лякає його фанатів.

Для кожного з них заняття улюбленою справою куди важливіше. Наймолодшим учасникам змагань ледь більше 10-ти років, найстаршому 54. Хтось із них регулярно займається хокеєм, дехто ж зізнається, виходить на лід не так вже й часто.

Збірні команди сформовані з числа місцевих хокеїстів показали на чемпіонаті красиві та видовищні ігри після чого учасники були нагороджені кубками. Відзнаки отримали також кращий нападник та юні воротарі.

Неповторного драйву та позитиву атмосфері чемпіонату додали шалені вболівання фанатів, які приїхали сюди щоб підтримати Дрогобицьких спортсменів.