стерво з мікрофономВчора, 24 січня, телеведуча мокшанської пропагандистської програми Ольга Скабеєва зустрілася з нардепом Олегом Ляшком

Раніше глава Чечні Рамзан Кадиров у своєму Telegram-каналі

прокоментував поведінку депутата Берези в кулуарах ПАРЄ і заступився за Скабееву. Під час кулуарної зустрічі в ПАРЄ Ольга Скабеева спробувала з’ясувати у Ляшка якісь статистичні дані по його рейтингу, політик красиво проігнорував запитання. Відзначимо, що скандальна телеведуча тримала в руці телефон, який записував розмову. Після цього колеги Ляшка також почали вести зйомку.

Так, Скабееєа спробувала з’ясувати у політика його реальний президентський рейтинг з посиланням на його дані, але після черги питань не отримала відповіді. Також телеведуча спробувала з’ясувати, як Ляшко вибирає мову для спілкування з журналістами, на що той відповів: «За покликом серця». Пізніше Ляшко перервав розмову і пішов від російської пропагандистки, пославшись на те, що вона накурена і від неї погано пахне.

Раніше одіозній російській пропагандистці Ользі Скабеевой дісталося від українського депутата Борислава Берези, який у відповідь на пропозицію в прямому ефірі для російського ТБ прокоментувати голосування в ПАРЄ назвав Скабееву «пропагандоном», а росію — «країною-гопником».

Українська журналістка вигнала російську пропагандистську Скабеєву з українського ефіру, назвавши рот росіянки «зливним бачком».

Одним словом в той день гоняли це недорозуміння всі кому не лінь, як вошиву по бані.