ізоляція мордоруЗакон про відокремлення ерефії від світового Інтернету підтримали «Яндекс» і Mail.ru

Московитів активно готують до того, що незабаром їх Інтернет буде ізольований від решти світу. Законопроект

уже написаний і підтриманий владою та найбільшими IT-компаніями мордора. Кремль має намір увігнати ерефію в інформаційну ізоляцію, щоб залишитися при владі, передає ДНК. Кремль активно намагається ізолювати всю ерефію від світової спільноти. На черзі Інтернет. Влада створює якийсь аналог великого китайського «брандмауера», який відгородить московітську Мережа від решти світу. Це значно спростить для Москви цензуру.

ізоляція мордору

Примітно, що законопроект про цю Інтернет — «реформу» вже написали. Необхідність ізоляції своєї Мережі вони пояснюють уявними «зовнішніми загрозами». Важливо відзначити, що законопроект вже підтриманий найбільшими IT-компаніями ерефії — «Яндекс» і Mail.ru.

Ізоляцію вони назвали «захистом», радіючи, що тепер зможуть «відчувати себе більш спокійно». І не дивно, так як їм більше не доведеться конкурувати із західними компаніями.

Варто зазначити, що створити ізольований Інтернет наказав ще в листопаді 2018 року незмінний президент мордору володимир путін. З огляду на це, сумніватися не доводитися, що законопроект він підпише.