В умовах сучасної війни з Росією, ключовим є забезпечення військових надійними транспортними засобами. Це відноситься не тільки до переміщення вантажів або евакуації поранених, але й до загальної мобільності та оперативного реагування. Враховуючи цю актуальну потребу, благодійний фонд MK Foundation, створений під егідою підприємця Максима Кріппи, провів передачу 50 мікроавтобусів Volkswagen T4 для Збройних сил України, повідомляє DELO.ua з посиланнями на першоджерела.

Зокрема, 3-я штурмова бригада, активний учасник бойових дій, отримала велику частину цього автопарку. Ще 30 мікроавтобусів посилили ряди прикордонних служб, які виконують важливу роль у захисті кордонів країни.

Відгуки та перспективи співпраці

Командир служби постачання, Сергій Гусак, не приховав своєї вдячності за надану підтримку: «На передовій транспорт дуже швидко втрачає свої робочі якості. Нові автобуси значущо збільшать наші можливості, зокрема у сферах вантажоперевезення та евакуації поранених.»

Фонд MK Foundation вже неодноразово демонстрував свою підтримку 3-й штурмовій бригаді, а також прикордонникам. Така послідовна допомога свідчить про глибоке розуміння потреб ЗСУ та намір підтримувати військових на довгий термін.

“Питання автомобільного забезпечення стоїть дуже гостро, тому що прикордонний загін реорганізовується і найближчим часом повернеться в райони виконання бойових завдань, а там вони є незамінними. Велика шана та подяка від прикордонників усім дотичним до цього проєкту. Ці транспортні засоби врятують не тільки життя, але й допоможуть досягти Перемоги”, — сказав начальник Третього прикордонного загону Олександр Осипець.

Фонд MK Foundation: особиста ініціатива Максима Кріппи у підтримці військових

Сьогодні, коли країна переживає випробування та стоїть перед викликами, ініціативи від відомих осіб та підприємців стають особливо цінними. Благодійний фонд MK Foundation, створений на основі особистої ініціативи підприємця Максима Кріппи, неодноразово показував свою активність та підтримку військових. Важливо відзначити, що всі дії фонду фінансуються з особистих коштів Максима. Його небайдужість до ситуації в країні та готовність активно долучатися до вирішення актуальних проблем стають прикладом для інших підприємців і громадян.

В контексті продовжуючогося конфлікту благодійний сектор відіграє вирішальну роль у підтримці Збройних сил України. Ініціативи, аналогічні діяльності фонду Максима Кріппи, свідчать про те, як індивідуальний вклад може впливати на загальний стан справ і надавати значущу допомогу в тяжкий час для країни.