Сучасні технології допомагають вирішити багато викликів освітньої галузі

Попри повномасштабну війну, українські діти повинні продовжувати здобувати якісну освіту.

Цими днями п’ять навчальних закладів Дрогобича та громади отримали нові цифрові пристрої для якісного та інтерактивного навчання, передає ДНК. Так, планшети розподілили за кількістю учнів у навчальних закладах – Дрогобицький науковий Ліцей імені Богдана Лепкого отримав 18 планшетів, Дрогобицький ліцей №2 – 16 планшетів, Гімназія №10 імені Євгена Коновальця та Гімназія №5 імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького отримали по 15 планшетів кожна та Лішнянський НВК І-ІІІ ступенів отримав 10 планшетів.

Планшети прибули до Дрогобича у складі гуманітарної допомоги, отриманої від німецьких партнерів. Завдяки проекту GIZ «Improving civil protection in municipal partnerships with Ukraine» у кооперації з Engagement Global та налагодженими партнерськими відносинами з німецькою громадою Грайфсвальда, Дрогобич вже втретє отримав необхідне обладнання для освітньої, комунальної та енергетичної сфери громади.

У частині шкільного пакету, окрім планшетів, німецькі партнери передали також мультимедійні дошки та дитячі майданчики, які вже розподілили між навчальними закладами громади.

Цю та іншу допомогу профінансувало Федеральне міністерство економічного співробітництва і розвитку Німеччини.

Передав пристрої навчальним установам очільник громади Тарас Кучма, спільно з заступником з гуманітарних та соціальних відносин Юрієм Кушликом та начальником відділу освіти Романом Грицаєм.

За словами посадовців цифрові пристрої сприятимуть кращій роботі та комунікації між учителем та учнями в класі. Планшети можна залучати як до індивідуальної роботи, так і до роботи в групах, а також синхронізувати їх із мультимедійними дошками.