ДрогобичводоканалПро це повідомляє ДНК з посиланням на прес-службу водоканалу

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, № 220 від 23.02.2017 р., за 1 кВт спожитої електроенергії КП «Дрогобичводоканал» у березні платитиме 1,92 грн порівняно з 1,90 грн у лютому.

При тому, що у вартість чинного тарифу на водопостачання і водовідведення, встановленого підприємством для населення з 1 травня 2016 р.,  закладено всього 1,58 грн за 1 кВт електроенергії.

Використання електроенергії у березні, підсумовують у планово-економічному відділі КП «Дрогобичводоканал», обійдеться підприємству у 2 млн 640 тис. грн з ПДВ, а місячні видатки на електроенергію при ціні, закладеній у тариф, передбачені всього у розмірі 2 млн 160 тис. грн з ПДВ. Збитки складуть 480 тис. грн.

«Власне, невпинне зростання електроенергії і стало одним із основних чинників до невідкладного перегляду тарифів, про що водоканал уже повідомив споживачів, – каже речниця підприємства Леся Ясюра. – Для того, аби безперебійно надавати послуги, підприємству у межах чинного тарифу лише на плату за електроенергію на цей рік не вистачає 4 млн 500 тис. грн».

Нагадаємо, ще на початку цього року керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала у засобах масової інформації акцентував увагу на розбіжностях між заявою про зниження ціни на електроенергію міністра енергетики та вугільної Ігоря Насалика і тим, що відбувається в реальності. Всупереч міністерській обіцянці про зниження вартості електроенергії в 2017 р. на 15,2%, з лютого зафіксоване її поетапне зростання.