добровольці ДрогобиччиниЗі словами вдячності до добровольців звернулися голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко

Біля Колони Свободи перед районною радою зібралося керівництво району, працівники районної ради та райдержадміністрації, мешканці району, щоб урочисто відпровадити наших добровольців, серед яких і керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.

Єпископ Дрогобицько-Самбірський УПЦ КП владика Яків у своєму виступі зазначив, що благословляє їх не на війну, а на священну справу – захист від ворога своєї Вітчизни.

Владика Яків окропив добровольців свяченою водою та побажав їм перемоги і щасливого повернення до рідних домівок, – передає власкор IA ZIK з посиланням на райраду.

Пастор Віталій Андрущакевич з церкви «Добра Новина» прочитав 90 псалом на захист українських воїнів і також наголосив, що вони вирушають обороняти кожного з нас, наш мир і спокій, а тому роблять Божу справу.

Зі словами вдячності до добровольців звернулися голова районної ради Михайло Сікора та голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

Зокрема, Михайло Сікора відзначив, що вже не вперше ми відправляємо наших бійців на Схід для того, щоб вони захищали наш спокій і мир та побажав, насамперед, щасливого повернення.