змагання з хортингуЛьвівську область на турнірі представляла команда з шести юних спортсменів Дрогобицького осередку хортингу (керівник і тренер Денис Іваницький)

16-17 травня в столиці України місті Києві пройшов вже третій Міжнародний турнір-фестиваль з хортингу «Бебі актив 2015» серед молодших юнаків та дівчат до 6 років, 6-7 років, 8-9 років, юнаків і дівчат 10-11 років, 12-13 років, у розділах «Двобій», «Форма», «Показовий виступ».

На змагання з’їхалося 18 команд — понад 300 юних спортсменів — з шести регіонів України, кілька команд виставили господарі турніру кияни.

Хортинг – молодий вид спорту, національне бойове мистецтво, задумане засновником Едуардом Єрьоменком як система виховання, покликана змалку виховувати в дитині потребу постійного зміцнення та вдосконалення фізичного та духовного здоров’я. І третій Міжнародний турнір-фестиваль з хортингу «Бебі актив 2015» показав, що виховна система хортингу працює! Два дні зовсім юні спортсмени тримали увагу глядачів та вболівальників, долаючи власні страхи та демонструючи фантастичну волю до перемоги. Були тут драми і комедії, історії з продовженням та недитячі очікування реваншу ще з минулорічного «Бебі актив 2014». Та, головне, тут були сила і честь, повага до суперника і тепле «Давай сфоткаємся та обміняємось телефонами» після принципового двобою.

Львівську область на турнірі представляла команда з шести юних спортсменів Дрогобицького осередку хортингу (керівник і тренер Денис Іваницький). І ця команда з п’яти хлопців – Остап Ліщинський, Арсен Дощак, Роман Зінов’єв, Богдан Задорожний, Ростислав Копач та не менш бойової дівчини Олександри Стрікіци виборола п’ять нагород – чотири срібла і одне золото в розділі «Двобій». Срібні медалі у своїх вікових та вагових категоріях здобули Роман Зінов’єв, Богдан Задорожний та Остап Ліщинський. Перший раз виступав на змаганнях восьмирічний Ростислав Копач та одразу впевнено і цілеспрямовано виборов золоту медаль у ваговій категорії до 25 кілограм. Та справжньою героїнею турніру стала єдина дівчина в команді Олександра Стрікіца. Ні в її ваговій категорії 30-35 кілограм, ні в наступній 35-40 кілограм учасниць не виявилося. Тож Лесі довелося битися з суперницями вагою 40-45 кілограм. І Олександра ні на мить не розгубилася, впевнено, наче на тренуванні, виграла перший бій, зумівши зробити утримання на дев’ять кілограм важчій спортсменці. З гідним опором поступилася Леся лише в фіналі й виборола таку заслужену срібну медаль.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому