робота в ДрогобичіЯкщо знайти роботу складно, або зарплатні не вистачає, найкращим виходом буде виконання разової або тимчасової додаткової роботи на Kabanchik.ua

Причому, експерти рекомендують звернути увагу на ринок послуг – він зберігає стабільність, а попит на спеціалістів

різного профілю тільки зростає. Знайти вигідний и безпечний підробіток у Дрогобичі всім бажаючим допоможе Kabanchik.ua – сучасний і зручний український онлайн-сервіс.

робота в Дрогобичі

Підробіток, який шукає вас сам

Дійсно, на сайті цього проекту реалізовано принцип, за яким шукачам додаткової роботи достатньо переглядати актуальні пропозиції від прямих замовників. Завдяки цьому витрати часу на пошук підробітку скорочуються до кількох хвилин на день – а при цьому шанс знайти заробіток дуже високий. Як це можливо? Діє наступна схема:
⦁ Прямий замовник (а це може бути будь-хто – від бабусі до представника крупної компанії) оформлює на сайті завдання.
⦁ У завданні він вказує, що треба зробити, за який час, і скільки за це отримає виконавець.
⦁ Одразу ж після оформлення автоматична система розсилає зареєстрованим виконавцям повідомлення.
⦁ Отримавши повідомлення, можна перейти на веб-сторінку завдання, прочитати умови і, якщо все влаштовує – подати заявку на виконання.
⦁ Замовник обирає одного виконавця – після цього можна з ним зв’язатись, обговорити все і почати працювати.
⦁ По факту виконання послуги замовник платить вказану суму.

Ким працювати?

На сайті зареєстровано більше 50 тисяч замовників послуг і передбачено близько 1000 категорій за різними напрямками та спеціальностями. Безсумнівно, є лідируючі спеціальності. Якщо проаналізувати попит у Дрогобичі, найбільш популярним спеціалістом на Kabanchik.ua є сантехнік: містяни часто замовляють прочищення каналізації, ремонт чи заміну комунікацій, підключення побутової техніки, встановлення сантехнічних елементів. До інших популярних категорій відносять:
⦁ ремонт техніки;
⦁ клінінгові послуги;
⦁ кур’єрську доставку;
⦁ ремонт у помешканнях;
⦁ розповсюдження реклами (листівок, флаєрів);
⦁ послуги електрика ті інші послуги домашнього майстра;
⦁ роботу в Інтернеті: копірайтинг, розробку сайтів та інше).

робота в Дрогобичі

Чи це безпечно?

Задача сервісу – зробити так, щоб замовники і виконавці послуг швидко знаходили одне одного, і щоб їх взаємовідносини були безпечними. Для цього передбачено декілька правил, які варто вивчити у процесі реєстрації. Одна з гарантій безпеки – модерація завдань: всі сумнівні проекти адміністрація сайту швидко вилучає, щоб виконавці не потрапили до тенет шахраїв. Варто згадати і опцію «Безпечна угода»: вона гарантує отримання оплати за якісно виконану роботу. У будь-якому випадку, якщо виникають питання – варто звертатися до служби підтримки проекту.

Для кого цей сервіс?

Враховуючи різноманіття варіантів послуг, шукати підробіток на сайті можуть всі бажаючі. Різні напрямки, рівні складності, можливості роботи для людей без кваліфікації переваги, що дають змогу залучити до підробітку всіх. Тут знаходять варіанти студенти, професіонали різних спеціальностей, пенсіонери, матусі в декретній відпустці, фрілансери.

Розпочати – легко

Щоб приєднатися до проекту, достатньо пройти швидку і безкоштовну реєстрацію та перевірку даних. Обрати категорії для пошуку роботи можна самостійно – так само, як і заповнити власний профіль виконавця, додати портфоліо. Ще рекомендується завантажити спеціальний мобільний застосунок: тоді можна буде слідкувати за завданнями та подавати заявки зі смартфону.

Сервіс дає можливість знаходити підробіток швидко, часто і безпечно. Це – не чергова модна тенденція, це – реальна зміна положення на ринку послуг, що гарантує великі можливості для замовників і виконавців.