екологічне лихоМіський голова Стебника Петро Старосольський переконаний, що через ситуацію із карстовими проваллями місто необхідно визнати зоною екологічного лиха

Про це він сьогодні, 30 березня, заявив під час засідання у

Львові щодо місцевого самоврядування за участі міських та селищних голів міст-членів Львівського Регіонального відділення Асоціації міст України, передає ДНК з посиланням на «Львівський портал».

«Я вважаю, що Стебник варто визнати зоною екологічного лиха через ті провали. Але віце-прем’єр Кубів приїхав і почав мені розказувати, мовляв, цього не можуть зробити, бо не було людських жертв…Провалилося мільйон кубів землі, дорога на Трускавець падає. Але ніхто на це не звертає уваги…», – обурився мер.

Водночас він розповів, що після утворення карстового провалля через місто пустили важку техніку, яка понищила і без того вбиту дорогу:

«Пішли провали і всю важку техніку пустили через Стебник. І так інфраструктура доріг не дуже. Ні копійки не дали. Вони ж зараз доб’ють те, що не було добито, і проїзду взагалі не буде».

Петро Старосольський обурився байдужістю до цієї проблеми владних структур усіх рівнів.

«Писав прем’єр-міністру, де я тільки не писав. Є ж резервний фонд держави. Це ж надзвичайна ситуація, але її ніхто не хоче визнавати. У адміністрації обласній мене чути не хочуть. Мені вже надоїло воювати з «вітряними млинами», я – не «Дон Кіхот». Це голос волаючого в пустелі. Куди б не звертався – йдуть відписки. Якщо провалиться перший рудник – півміста піде під землю», – зазначив він.