Прикраси Пандора чарують своєю елегантністю в будь-яку пору року

Їхні вишукані лінії та фірмовий стиль не сплутаєш ні з чим. Шалена популярність цих ювелірних виробів дозволяє створювати не просто сезонні колекції, а й готувати дещо особливе на свята. Зимова колекція Пандора, яку можна побачити на сторінці https://pbraslet.com/catalog/pandora-kollektsiya-zima/, стала справжнім фаворитом у покупців. Щороку модниці з нетерпінням чекають на свято, щоб побачити нові прикраси.

Що цікавого пропонує Пандора у зимовій колекції?

Пандора зима 2022 — це колекція, виконана в холодній та глибокій кольоровій гамі. Зима асоціюється у більшості людей зі снігом та льодом. Творці надихалися крижаними візерунками на водоймах, а також ясним та морозним небом.

У цій колекції віддається перевага блакитним та синім каменям. Сніг у прикрасах найчастіше відображає цирконій діамантового огранювання з його благородними переливами та неповторним блиском.

Орнаменти у виробах, звичайно ж, новорічні: сніжинки, ялинки, зірки, олені тощо. Прикраси покликані нагадувати нам про приємні моменти зимових свят.

Колекція цього року ніби хоче занурити покупців у світ чудес із магією зимової казки. Пандора переосмислює символи природи, надаючи більш складні та комплексні контури прикрасам, ніж у колекціях минулих років. Більше додаткових елементів і сміливих рішень.

Прикраси із нової колекції ідеально підходять на подарунок. Будь-яка жінка буде рада отримати новий браслет чи сережки Пандора на свято.

Що входить до зимової колекції Пандора?

Асортименти святкових прикрас широкий. Кожна жінка зможе вибрати виріб на свій смак. У колекції представлені:

  • Шарми. Фігурні намистини з різними орнаментами, що носять на браслетах. Форми та декоративні елементи різноманітні. Цього сезону найбільш незабутніми стали намистини з мурано зі срібними сніжинками з боків, а також фігурні шарми у формі традиційних різдвяних прикрас — шкарпеток із частуваннями, прикрашеної ялинки та пряничного будиночка.
  • Кільця. У цій колекції наголос зробили на фігурні кільця з інкрустацією. Найпопулярніша форма цього сезону – галочка.
  • Кольє. Неймовірно красиві та оригінальні прикраси з підвіскою зі складових блоків. У деякі кольє можна додати додаткові шарми, створивши при цьому унікальну прикрасу.
  • Підвіски. Ці прикраси можна поєднувати практично з усім асортиментом Пандора.
  • Сережки. Цього сезону до уваги покупців представляється величезний вибір сережок — гвоздики, підвіски та кільця! Детальніше дивіться в каталозі https://pbraslet.com/catalog/earrings-pandora/.
  • Браслети. Це ті самі класичні браслети Пандора, але з новим замочком. Цього року замок виконано у формі вузла, що символізує єднання людини та стихій.

Дизайнери Пандора черпали натхнення із сучасності та старовини одночасно. Саме тому в колекції стиль прикрас так відрізняється. Основна мета – показати різноманітність та дати можливість вибору. Прикраса – спосіб сказати «люблю». І дизайнери дають можливість сказати це багатьма мовами.