Підвищення якості освіти та покращення умов навчання для учнів – у Дрогобицькій територіальній громаді триває процес оновлення матеріально-технічної бази у закладах освіти.

Днями Снятинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. — дошкільний навчальний заклад» отримав комплект спортивного інвентаря для занять фізичною культурою та спортом від Асоціації місцевих рад «Львівщини» та чотири хромбуки від департаменту освіти і науки ЛОВА.

Передати нове забезпечення директору закладу Миколі Турику завітали очільник громади Тарас Кучма, керівник відділу освіти Віталій Вовків та староста села Володимир Ченчак.

Як зазначив Віталій Вовків, станом на 2022-2023 навчальний рік в освітній установі функціонує 9 класів, у яких навчається 140 учнів, потужність школи становить 250 учнів.

В межах робочого візиту посадовці традиційно поспілкувались з педагогічним колективом Снятинської гімназії. Під час бесіди порушили низку тем – виклики цьогорічної зими, які на нас чекають, плани та перспективи розвитку навчального закладу, потреби освітньої установи та низку інших. У ході розмови вчителі зазначили, що Снятинський навчальний заклад потребує генератора. Посадовці у свою чергу додали, що посприяють у вирішенні цього важливого питання.

Серед актуальних тем, які порушили освітяни, був і ремонт дороги до населеного пункту. Тарас Кучма наголосив, оскільки ця дорога є обласного значення та не перебуває на балансі міста, місцева влада немає права виділяти кошти на ремонт цієї ділянки. Тому область має подбати про її утримання та відновлення.

У вас чудова домашня школа, де панує затишок та спокійна атмосфера. Але учні йдуть за вчителями. Тому зараз нам потрібно разом напрацювати всі можливі варіанти розвитку вашої установи, щоб достатньо наповнити класи. Наші діти повинні бути висококласними спеціалістами та затребуваними на ринку праці. Знайдіть свій профіль, свою особливість і розвивайте її. А ми будемо вам допомагати та підтримувати навчальну установу, — звернувся до освітян Тарас Кучма.

На завершення очільник міста подякував колективу, що їхня школа охайна та змінюється в позитивну сторону. Посадовці також оглянули укриття, спортивний зал та дошкільний підрозділ, у якому навчається 15 дітей.