кандидат в ПрезидентиКандидат в президенти України Володимир Зеленський голосно заявляє, що «олігархи – це зло», але тихенько додає, що «рубати з плеча» в цій справі не можна

Це є чітким сигналом олігархам про готовність домовлятися.

Про це заявила журналіст і ведуча каналу «Еспресо ТВ» Тетяна Шустрова, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, пише Newsone.

«Вчорашнє розслідування «Наших грошей» показало, що ще приховує кандидат в президенти Володимир Зеленський. Хто не в курсі, то в Зе-команді є два штаби: один – для публіки, з тенісним столом і смузі, а про другий – у веселих роликах Зе-команди на Ютюбі ні слова. Керівник цього штабу – Андрій Богдан – давній знайомий Ігоря Коломойського, який стабільно кілька разів на місяць відвідує патрона в Ізраїлі, ймовірно, з метою отримання нових методичок по виборчій кампанії Зеленського», – зазначила Шустрова.

Як заявила журналіст, останнім часом і сам Коломойський не приховує, що зацікавлений у перемозі свого протеже.

«Адже від цього залежить, чи зможе він вивести гроші з націоналізованого «ПриватБанку». Уже вдруге. Коломойський сам заявив про це журналістам «Української правди». Розповів, що судиться за 2 мільярди доларів і при нинішньому президенті виграти справу навряд чи вдасться. Саме тому олігарх з нетерпінням чекає приходу нового глави держави, з яким у нього встановлений «робочий контакт» і чию передвиборну кампанію він сам і фінансує», – наголосила журналіст.

З її слів, і сам Зеленський навіть на словах не обіцяє жорсткої боротьби з олігархами.

«Уся його риторика звелася до невиразного «відсторонення від прийняття політичних рішень і впливу на ЗМІ». Він голосно заявляє, що «олігархи – це зло», але тихенько додає, що «рубати з плеча» в цій справі не можна. Це чіткий сигнал олігархам про готовність домовлятися. Очевидно, вся його боротьба з олігархами буде дуже м’якою. І в ній ніхто, крім простих українців, не постраждає. А 2 мільярди доларів, які, в разі перемоги Зеленського, перекочують з рахунків державного «Привату» на рахунок Коломойського – це така прелюдія і запрошення до більш «тісної кооперації» з іншими представниками українського олігархату», – резюмувала Тетяна Шустрова.

Джерело: Zik