новини дрогобича - зброяГромадяни, які здадуть гладкоствольні мисливські рушниці та газову зброю, при бажанні, зможуть їх у встановленому порядку зареєструвати

На території України органами внутрішніх справ організовується проведення місячника добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів самооборони, які незаконно зберігаються громадянами, та їхня реєстрація.

Попереджаємо, що незаконне носіння, виготовлення, зберігання та збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, згідно зі ст. 263 ККУ караються позбавленням волі терміном від двох до п’яти років. Але особи, які добровільно здадуть зброю в міліцію, звільняються від кримінальної відповідальності. Громадяни, які здадуть гладкоствольні мисливські рушниці та газову зброю, при бажанні, зможуть їх у встановленому порядку зареєструвати.

Закликаємо мешканців Дрогобиччини бути законослухняними та високосвідомими громадянами, адже вогнепальна зброя, боєприпаси, вибухівка у ваших оселях – це небезпека для ваших дітей, рідних та близьких.

За довідками звертайтеся у дозвільну систему Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області за тел.: 2-37-02 або 102.

Примітка: до вогнепальної зброї та боєприпасів, за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут яких передбачена кримінальна відповідальність, належать: нарізна зброя армійських зразків(пістолети, револьвери, гвинтівки, карабіни, автомати, кулемети) та боєприпаси до неї, нарізна спортивна зброя (малокаліберні пістолети, гвинтівки) та боєприпаси до неї, нарізна мисливська та комбінована мисливська зброя (мисливські нарізні карабіни, комбіновані мисливські рушниці, в яких один або два стволи гладкоствольні, а один нарізний) та боєприпаси до неї.

До холодної зброї належать: арбалети, мисливські ножі, катани, шаблі, шашки, мечі, палаші, ятагани, фінські ножі, кортики, штики, штик-ножі, кастети, стилети, нунчаки.

До спеціальних засобів самооборони належать: газові пістолети та револьвери, пістолети та револьвери, призначені для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями та патрони до них.