сміття в ДрогобичіУ середу у Дрогобичі приберуть сміття з вулиць М. Грушевського, Л. Українки, Жупної, В. Великого

У вівторок, 26 червня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання робочої групи з питань вирішення кризової

ситуації, пов’язаної з вивозом та утилізацією ТПВ з території Дрогобича.

Засідання відбулося під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

У ході засідання керівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів повідомив, що за вчорашній день, 25 червня, з території КП «КМГ» вивезли 78 тон сміття. Також прибрали сміття з вулиць Сахарова (16 тон), Є. Коновальця (14 тон біля підстанції та 12 тон біля гаражів).

Сьогодні, 26 червня, продовжили вивіз сміття з території КП «КМГ» (40 тон), з вулиці М. Грушевського (26 тон біля будинку №170 та частково — 12 тон біля будинку №76).

У середу, 27 червня, сміття прибиратимуть з вулиць М. Грушевського (біля будинку №76), Лесі Українки (біля «Алібі»), Жупної (біля «Рандеву»), В. Великого (біля церкви) та продовжать вивозити сміття з території КП «КМГ».

Також на засіданні робочої групи міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив Андрію Яніву щоденно подавати до прес-служби міської ради інформацію про вивіз твердо побутових відходів з території міста.

«Мешканці міста повинні бути щоденно інформовані про те, як та звідки вивозиться сміття. Особливо важливо анонсувати вивіз сміття, зокрема вказувати місця розташування сміттєвих майданчиків», — наголосив Тарас Кучма.

Зазначимо, у зв’язку з кризовою ситуацією прибирання сміття з вулиць проводитимуть у різні години доби. Заздалегідь просимо вибачення у дрогобичан за гуркіт техніки та порушення тиші у вечірню пору доби.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua