суд над шахрайкоюРозмістила на сайті соціальної мережі «ВКонтакте» оголошення про продаж належного їй на праві приватної власності будинку та земельної ділянки

Дрогобицька місцева прокуратура підтримала обвинувачення стосовно мешканки Дрогобицького району за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 та ч.3 ст. 190 КК України (шахрайство вчинене в особливо великих розмірах).

Проце йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Зокрема, шахрайства жінка реалізувала в 2015 році. Діючи з корисливих мотивів, вона розмістила на сайті соціальної мережі «ВКонтакте» оголошення про продаж належного їй на праві приватної власності будинку та земельної ділянки у селі Дрогобицького району.

Після знаходження покупця достовірно знаючи, що вона не буде реалізовувати вказану нерухомість, переконує його внести завдаток у розмірі 8 тис доларів США , а в подальшому ще 500 євро для завершення процедури з виготовлення технічної документації, які витрачає на власні потреби.

Після цього. 1 2016 році шахрайка знаходить іншого покупця, якому за 78 тис доларів США продає у будинок з земельною ділянкою.

При розгляді вказаного провадження судом враховано пропозицію прокурора щодо обрання обвинуваченій реальної міри покарання.

Відтак, вироком Дрогобицького міськрайонного суду її визнано винною та засуджено до 3 років позбавлення волі.