новини дрогобиччини - енергетика9 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів засідання районного антикризового енергетичного штабу

У засіданні взяли участь представники Дрогобицького РЕМу та управління газового господарства, окремих промислових підприємств.

Степан Рудницький наголосив, що сьогодні маємо досить напружену ситуацію в енергетичній системі нашої держави. Тому першочергове завдання, яке стоїть перед усіма споживачами — економне використання енергоресурсів.

Представники енергетичних підприємств повідомили, що в районі не зафіксовано випадків перевищення лімітів на енергоресурси. Навпаки, як зазначив представник управління газового господарства, у зв’язку з подорожчанням спостерігається суттєве зменшення використання газу як населенням, так і підприємствами та організаціями. Споживачі намагаються переходити на альтернативні види палива, запроваджувати енергозберігаючі технології.

У сфері споживання електроенергії ситуація зберігається напруженою, адже питання можливих планових відключень все ще не зняте з порядку денного.

Перший заступник голови райдержадміністрації доручив керівникам Дрогобицького та Бориславського РЕМів та керівникам управлінь газового господарства проводити роз’яснювальну роботу щодо енергоощадності у засобах масової інформації та постійно моніторити споживачів енергоносіїв бюджетних установ, промислових підприємств на предмет споживання електрики і природного газу.