судове засіданняВ судовому порядку підтверджено що розпорядження міського голови видане з дотриманням встановленої процедури та в межах норм діючого законодавства

Згідно з п. 1.4 рішення Дрогобицької міської ради від

30.08.2017 року № 803, ТзОВ «Анна» було надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 70 кв.м. на вул. Гончарській , 11/1 у Дрогобичі для обслуговування нежитлового приміщення.

Розпорядженням міського голови від 01.09.2017 року № 486 «Про зупинення дії підпункту 1.4 пункту 1 рішення Дрогобицької міської ради «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна» від 30.08.2017 року № 803 було накладено вето на рішення міської ради.

Про це повідомляють у відділі правого забезпечення ДМР, передає ДНК.

Однак, представники ТзОВ «Анна» звернулись у Львівський окружний адміністративний суд з позовом щодо визнання незаконним та скасування розпорядження міського голови.
Подаючи дану позовну заяву, позивач вважав, що при видачі розпорядження міським головою було порушено процедуру щодо зупинення рішень міської ради та діюче законодавство.

Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 23.05.2018 позовні вимоги ТзОВ «Анна» було задоволено.

Однак, Восьмий апеляційний адміністративний суд задоволив апеляційну скаргу Дрогобицької міської ради та скасував рішення Львівського окружного адміністративного суду.

Не погодившись з рішенням апеляції, ТзОВ «Анна» подало касаційну скаргу до Касаційного адміністративного суду Верховного Суду. Необхідно відзначити, що інтереси ТзОВ «Анна» в касаційній інстанції представляв Олег Балог — депутат Дрогобицької міської ради.

18 грудня 2019 року Касаційний адміністративний суд розглянув справу і своїм рішенням відмовив ТзОВ «Анна» у задоволенні касаційної скарги, а рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду залишив без змін.

Таким чином, в судовому порядку підтверджено що розпорядження міського голови видане з дотриманням встановленої процедури та в межах норм діючого законодавства.