Школа легкого батьківстваЗ турботою про маленьких пацієнтів на базі Дрогобицької дитячої лікарні цими днями зафункціонувала школа легкого батьківства

Два рази на місяць ескулапи дитячої установи чекають

батьків у стінах залу лікарні де готові поділитись із ними найціннішим, знаннями. Як правильно діяти в домашніх умовах в критичних ситуаціях, скажімо при опіках, травматизмі чи отравлені малечі. Як оперативно надавати першу медичну допомогу, що таке непезпечні недуги 21 столітт, та як їх побороти. Про все це можна дізнатися на лекціях школи.

Як розповідає головний лікар медзакладу Оксана Стебельська «Школа легкого батьківства — європейська практика, вона покликана підвищити рівень знань батьків, та допомогти їм освоїти нові навики».

Оксана Стебельська

«Колектив дитячої лікарні професіонали своєї справи і ми хочемо запровати цю школу легкого батьківства, щоб донести всім батькам як правильно доглядати за дитиною від першої доби і до 18-ти років і в подальшому працювати».

Перше заняття школа батьківства присвятила епідемії 21 століття цукровому діабету. За словами лектора лікаря-педіатра педіатричного відділення №2 Оксани Богаченко цукровий діабет на сьогодні залишається однією з найбільш актуальних медико-соціальних проблем суспільства а ще він щороку молодшає. Хронічне захворювання при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну побороти неможливо, діагноз ставлять раз і на все життя. Однак контролювати і повноцінно жити з діабетом цілком реально. Цей головний меседж до слухачів намагалася донести медик.

Слухачі які відвідали перше заняття почутим задоволені. За словами головного лікаря дитячої лікарні Оксани Стебельської в планах «Школи легкого батьківства» провести лекції на чимало важливих та актуальних тем. Також на слухачів чекатимуть зустрічі із психолого, який допоможе батькам краще зрозуміти емоційні стан своїх чад.

В усіх хто хоче приєднатись до «Школа легкого батьківства», а це можуть бути і жителі Трускавця і регіону запрошують на лекції. Про їхній час повідомлятимуть на сторінці Дрогобицької дитячої міської лікарні у Фейсбук.