новини дрогобича - спорт дрогобиччиниПредставники Дрогобиччини – серед кращих на чемпіонаті Європи з ушу

Збірна України сенсаційно завершила свій виступ на чемпіонаті Європи серед дорослих та юніорів з ушу, що нещодавно завершився в Бухаресті (Румунія).

Українські спортсмен,и серед яких було двоє представників Дрогобиччии – Вероніка Сенюх та Андрій Фегецин, зуміли вибороти у різних вікових групах 39 золотих медалей, 36 срібних, 31 бронзову та посісти друге загальнокомандне місце серед 32 країн-учасниць.

На дебютному для себе Чемпіонаті Європи Вероніка Сенюх в боротьбі не лише зі своїми візаві з інших національних збірних, але і у протистоянні з суддівським корпусом, здобула абсолютну перемогу, піднявшись на найвищу сходинку Європейського п’єдесталу в змагальній категорії “таолу”, розділ “Кулак” (чан і нань цюань) та «бронзову» нагороду в розділі “Довга зброя”. У цій же змагальній дисципліні, тільки серед юніорів Андрій Фегецин виборов “бронзу”.