Дрогобицька громада відправила на Схід автівку з допомогою та Різдвяними смаколиками для воїнів

Сьогодні, 10 січня, з Дрогобича на Схід вирушає черговий волонтерський конвой – автівка з допомогою та святковими смаколиками для воїнів, які захищають нашу землю від окупанта.

З ініціативи заступника міського голови Дрогобича Андрія Ковча у Дрогобичі організували нову поїздку в зону бойових дій до українських військових. Від минулого року це вже четвертий візит з допомогою до наших захисників, передає ДНК.

Так з початком нового року у Дрогобицькій громаді оголосили збір речей та техніки, яку потребують в даний час наші воїни. Мова йде, вже традиційно, про військовослужбовців 15-го реактивного артилерійського полку (частини А1108, що дислокується в Дрогобичі), які зараз перебувають в зоні бойових дій.

Збором допомоги займався відділ сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради (начальник Леся Пашко). Завдяки спільним зусиллям структурних підрозділів міської ради, активних та небайдужих мешканців міста та представників старостинських округів Дрогобицької громади, вдалось зібрати техніку, кошти на закупівлю інших необхідних речей (лазерного далекоміра і адаптера) та Різдвяні смаколики, які допоможуть хлопцям хоча б частково відчути атмосферу свята.

Сьогодні воїни вже не потребують елементарних речей та продуктів харчування, як це було на початку війни. Однак, попри це, в наших військових досі залишається чимало незакритих потреб. Тому представники Дрогобицької громади регулярно відвідують наших захисників. Адже збір допомоги важливий не лише для наших воїнів, – він активізовує і згуртовує всю громаду та допомагає усім не забувати про те, що війна триває.