Наприкінці минулого тижня з Дрогобича на фронт відправили черговий конвой з гуманітарною допомогою для воїнів

Відвезли допомогу особисто міський голова Дрогобича Тарас Кучма, спільно з Русланом Щербою та радником Павлом Цвігуном.

В ході візиту на схід, дрогобичани відвідали одразу декілька підрозділів ЗСУ та батальйон імені генерала Кульчицького Національної гвардії України, які дислокуються на східному напрямку фронту.

У складі конвою на фронт вирушили одразу сім автівок з гуманітарною допомогою. Воїнам відправили генератори, автомобільні шини для транспортних засобів, які задіяні у військових діях, засоби зв’язку та інші спецзасоби, яких потребували захисники. Окрім цього хлопцям відвезли необхідні продукти харчування та смаколики.

Допомогу передали бійцям Дрогобицького батальйону територіальної оборони ім. Петра Сагайдачного, які вже другий тиждень перебувають на фронті та 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Остання, окрім гуманітарної допомоги та військових спецзасобів, отримала від дрогобичан позашляховик, кошти на який зібрали футболісти-аматори Дрогобича та їх українські та закордонні друзі.

Під час поїздки дрогобичани відвідали військовослужбовців батальйону Кульчицького НГУ, у складі якого воюють вихідці з Дрогобиччини та доставили їм необхідну допомогу.

Також в ході поїздки було доставлено фуру, наповнену необхідною гуманітарною допомогою для Дніпра.

Дрогобицька громада намагається регулярно підтримувати місцеві військові підрозділи, які станом на сьогоднішній день дислокуються на лінії фронту, а також відправляє гуманітарні конвої для міст, які постраждали від ворожих обстрілів.