72 поліціянти повернулись із завдання з зачистки Гостомеля та прикордонних територій з Білорусією

Усі живі та здорові, частина поліцейських Львівщини, зокрема Трускавця повернулись додому і помалу повертаються до своєї постійної роботи.

Як інформує ДНК більш як місяць тому їх відправили виконувати спеціальні завдання на Схід України на території, які були окупованими російськими загарбниками. Саме в тих містах і селах були скоєні чисельні звірства проти мирного населення, територія надалі залишається небезпечною для людей через замінування.

Про це Любомир Цісельський, заступник начальника Трускавецького відділення поліції розповів на апаратній нараді міського голови Трускавця.

Під час свого перебування правоохоронці перевіряли кожен двір та укриття, спілкувались з людьми та надавали допомогу місцевим жителям. Містяни, яким довелося пережити жахіття окупації, максимально сприяли правоохоронцям. Він також відзначив, що повернути всі містечка й селища до нормального життя не вдасться швидко, адже росіяни залишили після себе надзвичайно багато «смертоносних сюрпризів», але українські військові, праціники поліції та інші служби роблять усе можливе, щоби відновити правопорядок на звільнених територіях, аби місцеві мешканці якнайшвидше змогли повернутися у рідне місто.

Щодо питань безпеки Трускавецької громади, то в трускавецьких поліціянтів роботи вистачає. За минулий тиждень опрацьовано 200 викликів, по десяти з них ведуться кримінальні провадження. Сьогодні на вулиці міста виїхало два патрульних екіпажі, та три піші наряди, які слідкуватимуть за правопорядком і запобіганню провокаціям, що можуть бути пов’язані з 9 травня.