Платіжку за електроенергіюБереза ​​про обіцянку Зеленського українцям: «Пам’ятаєте, що він пообіцяв? Так ось, збрехав»

Береза ​​звинуватив Зеленського в відсутності виконання передвиборних обіцянок: тарифи зростають.

Колишній депутат і політичний оглядач Борислав Береза ​​звинуватив президента Володимира Зеленського в невиконанні своїх передвиборчих обіцянок на тлі різкого підвищення тарифів. Н

апередодні уряд скасував пільговий тариф на електроенергію в 90 коп / кВт * год для населення на перші 100 кВт * год на місяць і встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1,68 грн / кВт * год.

У своєму телеграм-каналі Береза ​​заявив, що в ході передвиборної кампанії Зеленський пообіцяв знизити тарифи для населення, проте так і не зробив цього, повідомляє Д-НК. «Це говорить про те, що для громадян України електроенергія виросте на 100% з першого січня, ну і щоб мало не здалося, то і газ піднімають на 40%.

Пам’ятаєте, Зеленський пообіцяв 02.12.2019, що опустить тарифи?

Так ось, збрехав , як завжди. і відразу до кінця епохи бідності він опустив тарифи. Але це не точно. А ось те, що на обіцянки своїм виборцями можна плювати, як і на самих виборців, Зеленський вже зрозумів. і це точно», — вважає він.

Політик зазначив, що Україні необхідно працювати не над забезпеченням низьких тарифів, а в першу чергу підвищувати ефективність економіки і забезпечити зростання доходів. Низькі тарифи є тупіковим шляхом розвитку, що своїм прикладом демонструють Венесуела і Білорусь.

«Якщо серйозно, то я вважаю, що треба обіцяти не низькі тарифи, а працювати над тим, щоб у людей виросли доходи. Низькі тарифи — це тупіковий шлях Венесуели та Білорусі. Працювати треба над тим, щоб у людей були такі зарплати і пенсії, які дозволяють їм оплачувати тарифи. Люди тікають з тих же Венесуели і Білорусі до країн з високими тарифами, тому що втікають і не за низькими тарифами, а за високою якістю життя і свободами. Але Зеленському простіше обіцяти і потім не робити, як і зараз», — пише Береза.