відпочинки ПрезидентаЗеленський почав свій рік з відпочинку в Буковелі Івано-Франківської області

Вчора, 28 грудня, журналіст Сергій Руденко написав, що протягом 2020 року президент України Володимир Зеленський відпочивав мінімум п’ять разів і один раз перебував на лікарняному.

За його словами, це непогане життя для президента. У коментарях відзначили, що глава держави, також був на відпочинку в Одесі. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на «Фейсбук» журналіста.

Зеленський почав свій рік з відпочинку в Буковелі Івано-Франківської області. Там він зустрів Новий рік і провів ще два дні. Пізніше з’ясувалося, що з 2 січня президент перебував в Омані аж до 9 січня. Далі Зеленський відпочивав на острові Бірючий в Херсонській області з 19 по 29 липня. Також він взяв участь в з’їзді партії «Слуга народу» в Одесі, де провів два дні. Відзначається, що 26 вересня Зеленський відвідував курорт «Деренівська Купіль». Пізніше, 12 листопада, президент і глава його Офісу опинилися в лікарні з коронавірусом. Але вже 23 числа вони виписалися з «Феофанії». А 31 грудня Зеленський знову поїде в Гуту Івано-Франківської області на відпочинок.