Ольга ГарбузюкЮній Ользі Гарбузюк — учасниці міжнародного телевізійного дитячого проекту «Music Academy Junior» потрібна підтримка глядачів

Ольга Гарбузюк — юна співачка, родинне коріння якої

походить з Дрогобича.

Сьогодні юна співачка бере участь в унікальному міжнародному телевізійному дитячому проекті «Music Academy Junior», передає ДНК.

«До завершення голосування на «Music Academy Junior» залишився один день. Професійне журі віддало мені 1 місце, а от згідно з глядацьким голосуванням, ще трішки не вистачає Ваших голосів. Прошу підтримати мене», — звертається до дрогобичан юна Ольга.

Підтримати юну співачку можна за посиланням:
http://www.academyofeurovision.com/page/voting

Сьогодні Ольга Гарбузюк є учасником «Katapulta Art Music School». Лише у лютому юній виконавиці вдалося здобути першість у вокальному чемпіонаті України «The Challenge» у категорії «Junior» та міжнародному фестивалі-конкурсі «Калейдоскоп талантів».

Також Ольга брала участь у третьому сезоні проекту «Голос діти» з піснею «Tutti-Frutti» Елвіса Преслі, де потрапила до команди Тіни Кароль.

Сьогодні Ольга Гарбузюк проживає у Києві, однак часто буває у Дрогобичі. Дівчинка мріє про велику сцену. Щоденно Оля працює над своєю майстерністю і як бачимо, здобуває нові перемоги.