У Дрогобичі понад рік часу реалізовують крафтову продукцію в підтримку ЗСУ

Як повідомляє ДНК у місті систематично відбувається благочинний ярмарок «Дрогобицький крам», ініційований Управлінням культури та розвитку туризму ДМР.

Цього тижня відбувся 29 благодійний ярмарок, під час якого від реалізації крафтової продукції вдалось вилучити понад 4 тис.грн.

Від цієї весни «Дрогобицький крам» змінив свою локацію – тепер він відбувається неподалік Майдану Тараса Шевченка. Локація багатолюдна, тож усі бажаючі мають змогу не лишень придбати унікальні та корисні речі, але й помилуватись виконанням щирих українських пісень, які лунають на ярмарку. За традицією, що склалась – місцеві крафтовики, митці та кондитери реалізовують на ярмарку свої вироби із метою допомоги військовим.

За понад рік часу на ярмарку вдалось зібрати більше 165 тис.грн. Кошти скеровують на закриття потреб військовослужбовців – наголошує головний спеціаліст відділу туризму, промоцій та креативних індустрій Управління культури та туризму Ірина Партика.

Ярмарок, окрім благочинної мети, давно став майданчиком, який об’єднав митців, місцевих підприємців та крафтовиків, котрі мають нагоду здобути нові знайомства та продемонструвати свою продукцію. Мова іде про мистецькі картини, біжутерію, патріотичну символіку, вироби з глини, мед та солодощі. Частину вилучених коштів підприємців скеровують на підтримку ЗСУ і таким чином нам вдається закрити актуальні потреби воїнів, – наголошує Ірина Партика.

Родзинкою останнього ярмарку стали представники ГО «ТІЦ Стрия», які із патріотичними піснями та мікрофоном підходили до перехожих та проводили символічне опитування і тим самим піднімали настрій усім присутнім.

Додамо, наступний ярмарок відбудеться 25 червня на локації «Шпихлір» у рамках благочинного концерту «Жадан і собаки» та Христини Соловій.

Концерт переслідує дві добрі справи: зібрати кошти на потреби одного з найбоєздатніших підрозділів ГУР (бійцям потрібні пікап та дрон), а також  поповнити благодійний фонд Сергія Жадана.

Початок о 18:00 год.