Останні моделі ноутбуків мають лише один порт USB-C. Це чудова новина для шанувальників мінімалізму. Однак подібний конструктив може стати проблемою, якщо з’являється необхідність під’єднати кілька пристроїв одночасно. На щастя, вирішення питання просте — придбати USB концентратор за посиланням https://www.aks.ua/catalog/usb-hab/. Таке обладнання також відмінно підходить для інших пристроїв, таких як смартфони або планшети.

Чому концентратор USB-C є важливим аксесуаром?

USB-хаб являє собою зручний інструмент, який об’єднує всі ваші пристрої та карти пам’яті. Виробники портативних гаджетів значно обмежують кількість доступних портів, але концентратор USB-C дає змогу використовувати всі можливості пристрою.

6 речей, на які варто звернути увагу перед покупкою

  1. Естетика

Ви шукаєте вирішення проблеми, пов’язаної з обмеженою кількістю портів ноутбука, тому естетика перебуває не на першому плані. Однак концентратор USB-C буде постійно лежати перед очима, тому він має мати гідний вигляд.

  1. Матеріали

Також не слід забувати про матеріали, з яких виготовлено пристрій. Вони впливають на зовнішній вигляд, якість збірки та комфорт використання. Зазвичай найдешевші пристрої виготовляються із пластику, а дорожчі — з металу, що робить хаб міцним і елегантним.

  1. Довжина кабелю

Ще одним важливим аспектом є довжина кабелю. Більшість людей розуміють, що шнур занадто короткий, тільки після купівлі концентратора. Як правило, для мобільних пристроїв або планшетів ця довжина має бути більшою. У випадку з ноутбуками або настільними комп’ютерами відстань між пристроєм і хабом може бути мінімальною.

  1. Функціональність концентратора

Ще однією важливою особливістю концентратора USB-C є його практичність. Не всі моделі мають однаковий функціонал. Як ви могли здогадатися, ціна прямо пропорційно впливає на кількість портів і можливості пристрою.

  1.  Передача даних

Незважаючи на те, що пристрої стають дедалі меншими та розумнішими, обсяг файлів, які ми передаємо, зростає. Чи то фільм у форматі 4K, чи то робоча презентація, швидкість передавання, що забезпечується концентратором USB-C, тут особливо важлива.

  1. Безпека

Це може бути не гламурно і не модно, але має бути важливим під час купівлі хаба. Переконайтеся, що він оснащений захистом від перенапруги і виготовлений з відповідних матеріалів.

Зробіть правильний вибір

Усе зводиться до пошуку правильного балансу між якістю, кількістю портів, дизайном і ціною. Вам потрібен продукт, який пропонує найбільшу універсальність портів, який також стане витонченим і стильним доповненням робочого місця.