В ресторанному бізнесі важливо використовувати тільки якісну одноразову упаковку для харчових продуктів під час роботи з доставкою та на винос. Вона повинна відповідати всім заявленим характеристикам, сприяти збереженню смакових та органолептичних властивостей їжі під час транспортування.

Сертифікована упаковка для ресторанів та кафе представлена на сайті «Плюс — Пак Україна»: https://plus-pack.com.ua/ua/. Це магазин харчової упаковки високої якості, яка відповідає міжнародним стандартам та нормам. Серед великого асортименту місткостей можна підібрати рішення на будь-яку потребу, а вартість товару вас приємно здивує.

Якісне пакування для ресторанів та кафе

Незалежно від масштабу заходу, упаковка для ресторанів та кафе повинна бути якісною. Вона допоможе організувати доставку холодних та гарячих страв на винос, підвищивши рівень продажу. Такі контейнери забезпечують гігієнічні умови для страв та зручні в експлуатації. 

Вони стануть незамінними для будь-якого виїзного заходу: корпоративу, ювілею чи презентації. 

В асортименті потрібно мати контейнери для гарячих та холодних страв, соусів на одну чи кілька секцій. Для соусів варто купити невеликі соусники.

Якою має бути одноразова упаковка для харчових продуктів

Для транспортування страв на винос одноразове упакування для харчових продуктів повинна бути герметичною та блокувати доступ повітря, пилу чи вологи всередину, адже вибір правильної місткості є важливим кроком до успіху.

Під час виготовлення якісної упаковки використовується тільки сертифікована сировина, тому споживання їжі з таких місткостей безпечне для здоров’я та навколишнього середовища. Такі контейнери мають естетичний вигляд, а під час транспортування їх можна розташовувати один на одного. 

Блістерна упаковка має теплоізоляційні властивості, що забезпечує збереження смаку страв.

Який вибрати магазин харчової упаковки

Плануючи придбати одноразову упаковку  для власного ресторану варто надати перевагу магазину харчового пакування, який реалізує товар напряму від виробника, що дозволяє отримати оригінальну продукцію за доступною вартістю. 

Для підтримання високого іміджу власного закладу громадського харчування необхідно завжди мати блістерну упаковку у великій кількості, тому замовлення крупними оптовими партіями дозволить розв’язати це питання та заощадити.