У порівнянні із крупногабаритними загальнопромисловими механізмами планетарний мотор редуктор має компактні розміри та невелику вагу, що дає можливість їх експлуатації в промисловості у сукупності з різними пристроями.

На сайті ТОВ «Електродвигун» в Україні можна вигідно купити промисловий мотор-редуктор напряму від виробника за доступною вартістю: https://motory.in.ua/ua/. Фахівці допоможуть підібрати планетарний редуктор під певні умови експлуатації. Моторедуктори відповідають міжнародним стандартам якості та мають гарантію.

Де застосовується планетарний мотор-редуктор

Контролювати й змінювати тиск газу та води допомагає планетарний мотор-редуктор. Окрім того його активно використовують в вентиляційних системах, опаленні та складових елементах транспортних стрічок. 

Заводи та підприємства, де використовуються лебідки чи підіймачі також використовують цей вид обладнання. Знайшли вони своє призначення і в морському господарстві, сільськогосподарській сфері, де їх залучають в дозаторах та дощувальних установках. Моторедуктори використовуються в умовах важкого виробництва, там, де необхідне функціонування в інтенсивному режимі.

Чому саме промисловий мотор-редуктор

Зважаючи на широку сферу використання промисловий мотор-редуктор має відмінні експлуатаційні характеристики. Моторедуктори розраховані на роботу в безперервному режимі, що є необхідним для багатьох підприємств. За потреби механізми комплектуються електродвигунами в залежності від  певних умов функціонування. 

Агрегати мають широкий діапазон робочих температур, який коливається від -40° С до +40°, що дає можливість встановлювати його в різних кліматичних умовах.

Як вибрати планетарний редуктор (моторедуктор)

Обираючи планетарний редуктор необхідно зважити на показники крутного моменту вхідного та вихідного вала. Важливо врахувати ККД, номінальні оберти валів та питомі частоти. Щоб обладнання функціонувало та виконувало своє завдання повною мірою варто дізнатись максимально допустиме навантаження на обладнання та певні вимоги до правил експлуатації. Для його визначення підраховують відстань між осями. Не менш важливо знати, яке мастило необхідно для обслуговування механізму.

Термін експлуатації моторедуктора залежать від правильно вирахуваного навантаження стосовно можливостей обладнання.