Перегородка до кімнати дозволяє зонувати простір із мінімальними втратами площі. Особливо якщо йдеться про скляні перегородки. Їх можна використовувати для розподілу зон в офісному, торговельному або навіть промисловому приміщенні. Однак скляні двері та перегородки впишуться в побутову обстановку. За допомогою їх можна відділити душ від простору ванної кімнати, зону приготування їжі від їдальні або спальню від робочого столу. Особливо популярні скляні перегородки від виробника для зонування простору в квартирах студіях, які стають все більш популярними в Україні. Ми розповімо, як встановити таку конструкцію в кімнаті. А придбати скляні перегородки різних типів завжди можна через інтернет-магазин Cortez — https://cortez.ua/g84807769-steklyannye-peregorodki.

Монтуємо скляні перегородки до кімнати Cortez

Для монтажу скляних перегородок підлога-стеля, вам знадобляться:

  • гвинти та дюбель-цвяхи;
  • викрутка відповідного типу;
  • дриль чи перфоратор;
  • виска й рівень.

Щоб встановити перегородку до кімнати правильно, важливо приділити максимум уваги попередньої розмітці. Використовуйте рівень й висок, щоб переконатися, що всі кріплення знаходяться в одній площині. Далі встановлюємо профіль, необхідно зафіксувати шину за допомогою дюбель-цвяхів. Під шину бажано помістити гумову прокладку. Вона стане чудовою шумоізоляцією, виступить як буфер, якщо приміщення піддасться усадці. Далі кріпляться косинці, що є однією з частин конектора. Вони розташовуються по дві штуки на метр шини. Наступним кроком стане монтаж другої частини конектора — притискання (по одному на кожен косинець). Фіксуйте за допомогою гвинтів, але не закручуйте до кінця. Залишилося встановити скло, відрегулювати його та остаточно закрутити гвинти конекторів. Останнім кроком стане встановлення зовнішніх накладок.

Якщо є скляні двері, їхня установка не займе сил, адже отвори під петлі та інші кріплення вже є.

Перегородки та двері скляні в Україні від виробника Cortez

Отже, встановлення скляних перегородок до кімнати й скляних дверей не займає багато часу й сил, навіть якщо здійснюється власноруч. А якщо звернутися до виробника Cortez та замовити установку у професіоналів, потрібно всього кілька годин, щоб конструкція зайняла своє місце. Причому після монтажу не потрібно робити навіть мінімальний ремонт або звичайне прибирання.