день інвалідаУ Міжнародний день людей з інвалідністю у Дрогобицькій Ратуші привітали людей, які опікуються людьми з обмеженими можливостями

3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з

інвалідністю. З нагоди цієї дати щорічно в Дрогобичі проводиться низка заходів, ініціатором та організатором яких постійно виступає гуманітарний підрозділ міської ради, зокрема управління праці та соціального захисту населення, передає ДНК з посиланням на ДМР.

Цьогоріч урочиста академія відбулася у вівторок, 4 грудня, у Мармуровій залі міської ради.

У урочистостях взяли участь представники 8-ми громадських та благодійних організацій міста, які опікуються людьми з інвалідністю.

До присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Тарас Кучма, який відзначив роботу організацій, висловив слова вдячності за сумлінну працю та побажав їм та їхнім родинам добра, злагоди, порозуміння і згуртованості.

Окрім цього, Тарас Кучма відзначив Мирославу Лудин — голову Дрогобицької асоціації інвалідів, яка отримала нагороду від ВОІ “Союз організацій інвалідів України”.

Також у ході урочистостей матеріальними винагородами відзначили 22 представників громадських та благодійних організацій міста.

Крім того, у цей день подарунки отримали також організації за їхню подвижницьку діяльність та усвідомлене відчуття відповідальності за долю неповносправних.

Оскільки захід відбувався напередодні Дня Святого Миколая, усі присутні також отримали невеликі святкові дарунки.

Урочисте дійство продовжилось концертною програмою.

За матеріалами Управління праці та соціального захисту населення ДМР