Як працюватимуть підприємства Дрогобича в умовах карантину?У міській раді відбулося друге засідання антикризової економічної ради – дорадчого консультативного органу

Рада забезпечує комунікацію між підприємцями та органом місцевого самоврядування.

Володимир Кондзьолка – керівник КУ «Інститут розвитку міста» роз’яснив, в яких умовах місцеві підприємства можуть розпочати роботу. Головне завдання – дотримання вимог запобігання надзвичайної ситуації.

Роботу підприємств погоджуватимуть з міською комісією ТЕБ та НС, а також місцевою поліцією.

Доїзд працівників, планують забезпечити спецрейсами. Возитимуть лише тих осіб, інформацію про яких підприємці подадуть до відділу економіки ДМР.

Представникам малого бізнесу наголошено, що їхні заклади торгівлі та харчування можуть працювати «на виніс», за умови забезпечення всіх санітарно-епідеміологічних вимог. Працівники повинні бути забезпеченні всіма необхідними спецзасобами.

Щодо сільськогосподарської продукції, розсади та саджанців, то їх продаж забезпечать завдяки місцевим підприємцям та фермерам.

Тарас Кучма наголосив, що станом на 8 квітня у Дрогобичі та регіоні випадків інфікованості на коронавірус не зафіксовано. Єдиний шлях зараження – потрапляння з інших територій. Тому є підстави для відновлення роботи підприємств в умовах строгих санітарно-епідеміологічних правил.

«Сьогодні ми разом повинні налагодити симбіоз співпраці: з боку влади ми повинні забезпечити підтримку вас, як місцевих підприємців, а від вас ми просимо відновити плату податків до місцевого бюджету. Вважаю, що така співпраця буде вигідною для обох сторін», – звернувся до підприємців Тарас Кучма.

Також міський голова Дрогобича подякував підприємцям, які активно долучаються як до наповнення матеріально-технічної бази лікарень міста, так і допомагають соціальним службам забезпечити потреби осіб соціальних категорій.