підприємства БориславаБЦБВО являється одним із найбільших бориславських працедавців та одним із бюджетоутворюючих підприємств Борислава

Через бажання максимально оптимізувати та реорганізувати

своє виробництво ПАТ «Укрнафта» на черговому засіданні Наглядової ради прийняло рішення, за яким передбачається передача та переведення до нової структурної одиниці «Управління нафтопромислового сервісу» всіх об’єктів та персоналу центральних баз виробничого обслуговування та бригад з контролю за свердловинами. Відповідно це рішення стосується і Бориславської центрального бази виробничого обслуговування.

Бориславська ЦБВО займається здійсненням якісного і своєчасного ремонту бурового і нафтопромислового обладнання, спеціальної техніки, тракторів та двигунів до них, виготовленням нестандартного обладнання, запасних частин та інструменту для структурних одиниць ПАТ «Укрнафта» та інших замовників.

підприємства Борислава

БЦБВО являється одним із найбільших бориславських працедавців та одним із бюджетоутворюючих підприємств Борислава. Вона щорічно приносить до бюджету міста близько 6 млн. грн. через сплату податків.

Міський голова Ігор Яворський у терміновому порядку звертається з відповідними заявами до керівництва ПАТ «Укрнафта», керівництва області, Народного депутата України Богдана Матківського, першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва про недопущення закриття БЦБВО.

підприємства Борислава

Дане питання в обов’язковому порядку буде розглядатися на засіданні чергової сесії Бориславської міської ради 19 квітня, де будуть прийняті відповідні звернення ради.

Звертаємось до працівників БЦБВО, представників громадських організацій та осередків політичних партій, громадських активістів, місцевих та регіональних засобів масової інформації, мешканців міста допомогти у поширенні даної інформації та у боротьбі на шляху до вирішення проблеми, яка матиме вагоме значення у розвитку економічного життя Борислава.

Джерело: boryslavmvk.gov.ua