чемодан вокзалПост ОЛЕКСАНДРА Тверського про «понаїхавших руских» стає хітом МЕРЕЖІ

У ерефії немає жодної латишської школи. Немає в ній і естонських, литовських, українських, таджицьких, казахських, узбецьких шкіл і так далі.

Чому ви, знахабнілі морди, вимагаєте, щоб скрізь, де ви понаїхали були російські школи? Тим більше на територіях, які ви століттями тримали в їжачих «братніх» рукавицях окупували їх, насильно русифікували, проводили етнічні чистки, репресії, влаштовували масові депортації. Ви повинні сьогодні сидіти в цих країнах тихіше води і нижче трави, не обурюватися, не варнякати, а з вдячністю тихо існувати.

Чому, в ерефії, якщо хтось не знає мови мордору з приїжджих, то ви відразу вимагаєте від нього говорити своїм суржиком, гнобите, принижуєте і взагалі ставитесь до цих людей, як до бруду, а коли ви самі приїжджаєте жити в інші країни, то, тупі і ліниві істоти, ви добровільно збиваєтеся в гетто, відмовляєтеся вчити мову країни, в якій живете, та ще вимагаєте, щоб всі навколо з вами говорили по-рюське?

Чому ви вважаєте, що всі вам щось винні тільки через те, що ви рускі або народилися в Мордорі? Живете на подачки, паразитуєте, не поважаєте закони і звичаї інших країн, не вчите мови, вічно хамите, лінуєтеся, з нескінченної претензією до світу і до всіх навколо.

Пиху то зменшіть, та місце своє знайте, дорогі співвітчизники. Ноги зі столу чужого приберіть і скромніше, скромніше. Приїхали в іншу країну жити подалі від улюбленої батьківщини і Путіна інтегруйтесь і асимілюйтесь. Або закрийте писки!.

А не можете роти закрити валіть назад до берізок, бараків і безнадії. Ви ж так сумуєте і звеличуєте свою батьківщину? Так вперед чемодан, вокзал, Саратов.