новини Дрогобича - хокейВ Дрогобичі існує хокейна команда, яка поки лише на власному ентузіазмі 10-й рік поспіль  захищає честь Дрогобицького краю

Цими вихідними у м. Новояворівську хокейна команда м.Дрогобича «ЕНЕЙ» розпочинає боротьбу за нагороди у Відкритому чемпіонаті Львівщини з хокею з шайбою. Суперником дрогобичан буде команда «Прикордонник».

Про перипетії матчу та результати будемо повідомляти наших читачів у подальших статтях.

Слід нагадати, що у минулому сезоні 2012 – 2013рр. наші хокеїсти завоювали почесне 3-є місце у чемпіонаті. На шляху до бронзових нагород наші хокеїсти поступились лише чемпіонам області — ХК «Явір» та здобули перемоги у матчах з ХК «Янтар» та ДЮСШ м. Яворова. Особливо драматичним виявився поєдинок з юнаками з м. Яворова: основний час матчу закінчився внічию, і лише переможний гол Олега Кобрина у булітній серії приніс перемогу Енеївцям. Хет-триком відзначився Костянтин Тура у матчі з «Янтарем».

Воротар дрогобицької команди Гдуля В. став кращим воротарем Львівщини.

Вітаємо спортсменів з настанням змагального сезону, бажаємо побільше звитяг та масу шанувальників, а ми в свою чергу на шпальтах ресурсу будемо висвітлювати усі перипетії їхніх баталій.