Свято прапораДрогобицьку молодь у День Незалежності запрошують на урочисту ходу вулицями міста з 25-метровим Державним стягом та Всеукраїнську молитву за Україну

У День Незалежності України, 24 серпня, у Дрогобичі пройде

урочиста хода вулицями міста, яку очолить молодь з 25-метровим полотном Державного Прапора України, повідомляє ДНК з посиланням на прес службу ДМР.

Урочиста хода стартуватиме з площі Ринок, а далі пролягатиме вулицями Івана Мазепи, Лесі Українки та фінішуватиме на площі біля пам`ятника Тарасу Шевченку.

Початок урочистої ходи о 14:00 від головного входу до Дрогобицької Ратуші, однак збір учасників відбуватиметься з 13:45.

Відтак молодь Дрогобича запрошують, одягнувшись в українські національні вишиванки, долучитись до урочистої ходи вулицями рідного міста.

Опісля завершення ходи на площі біля пам`ятника Тарасу Шевченку відбудеться плац-концерт військового оркестру, урочисте віче та святковий концерт.

Окрім цього, о 18:00 Дрогобич долучиться до Всеукраїнської акції молитви за Україну, виконавши на площі біля пам`ятника Тарасу Шевченку Духовний Гімн України «Боже великий, єдиний… ».

Також ще до початку урочистостей о 13:00 на площі біля пам`ятника Тарасу Шевченку відбудеться дитячий конкурс малюнку на асфальті, до участі у якому запрошують дітвору.

З нагоди проведення урочистої ходи та відзначення 27-ї річниці Незалежності України запрошуємо дрогобичан, активних громадян, сім’ї Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, молодь міста взяти участь у святкових заходах.