ремонт дорогиНове асфальтне покриття на вулиці Михайла Грушевського планують вистелити до кінця липня

У понеділок, 16 липня, керівництво підрядної організації ТОВ «ТЕРКОМБУД», яка виконує ремонтні на вулиці Михайла

Грушевського, повідомило про завершення підготовчого етапу, в ході якого було проведено прочистку мережі дощової каналізації, монтаж дощових колодязів та решіток, влаштовано нові бордюри, на ділянках проїжджої частини вимощено щебеневе покриття та відфрезеровано верхні шари асфальтобетону передає ДНК.

Окрім цього, до початку проведення робіт з капітального ремонту вулиці, КП «Дрогобичводоканал», КП «Комбінат міського господарства», КП «Дрогобичтеплоенерго» та ЕЗ №2 «Укртелеком» було проведено роботи з приведення інженерних мереж до належного стану.

З настанням сприятливих погодних умов виконавці робіт приступлять до вистелення асфальтобетонного покриття. Усі роботи на ділянці проїзної частини вулиці було заплановано завершити в перші дні липня. Проте через виникнення окремих, непередбачуваних проектом, робіт та несприятливі погодні умови, завершення перенесли на кінець липня.

Зазначимо, капітальний ремонт вулиці Михайла Грушевського заплановано завершити у 2019 році у повному обсязі. Окрім капітального ремонту дорожнього покриття, проектом передбачено ремонт пішохідного та технічного тротуарів, облаштування пішохідних переходів. З лівого боку вулиці передбачається облаштування велодоріжки завширшки 1,5 м. Відділятиме проїжджу частину вулиці від велодоріжки зона із зелених насаджень.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua